Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Serdecznie zapraszam 11-go kwietnia do kinoteatru Polonez   na  X Sympozjum Dar Życia. Program tegorocznej,  jubileuszowej edycji sympozjum zapowiada się bardzo ciekawie; do podzielenia się refleksją nad  darem życia zostali zaproszeni prof. Bogdana Chazan i aktor Jerzy Zelnik. Sympozjum rozpocznie się Mszą Św.  o godz. 9:00 w kościele Św. Stanisława B.M.   A po południu –  „Randka Małżeńska”.

http://dk.lowicz.pl/aktualnosci-442-X_Sympozjum_Dar_Zycia___Skierniewice_11_kwietnia_2015r.html

I jeszcze jedna ważna informacja. Tak jak w ubiegłych latach podczas sympozjum  będziemy wystawiać stoisko SYCHARU z naszymi materiałami. Zapraszam w związku z tym „sycharków” do pomocy w obsłudze stoiska. Będzie to jednocześnie okazja do  informowania o naszej wspólnocie i składania świadectwa. Do zobaczenia.

Przypominam też, że 18 i 19-go kwietnia jesteśmy zaproszeni do parafii na Widoku. Będziemy organizować „Dzień dla Małżeństw”. Rezerwujcie, proszę czas na te dni.  O  szczegółach poinformuję w najbliższym czasie.

Kronika