Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszam na najbliższe spotkanie Ogniska Sycharowskiego, które odbędzie się dn.  21-go września o godzinie 19:00 w Skierniewicach w siedzibie Civitas Cristiana, ul. Reymonta 9.

Na naszym rocznicowym spotkaniu – tak, tak, to  już trzecia rocznica! powołania do życia Skierniewickiego Ogniska – będziemy gościć prawnika, Grzegorza Fedorczuka z SYCHARU.  Grzegorz podzieli się z nami swoim doświadczeniem, prezentując temat: „Pojednanie w trakcie sprawy rozwodowej. Teoria i praktyka”.

Przed spotkaniem, jak zwykle,  modlimy się na Mszy Św. o godz. 18:00 w Kościele  p.w. Św.  Stanisława B.M.  W tej Mszy Św. będziemy modlić się o pojednanie i odrodzenie miłości w naszych małżeństwach.

Spotkania naszej wspólnoty mają charakter otwarty. Zapraszam te osoby, które szukają wsparcia w obliczu przeżywanych trudności w małżeństwie i jednocześnie  pragną trwać w wierności  oraz pogłębiać i uzdrawiać relacje małżeńskie

Kronika