Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W ramach VIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej 18 października będziemy gościć w Skierniewicach ks. dr. Marka Dziewieckiego:

  • podczas Mszy Św. w parafii pw. Św. Stanisława B.M. o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 ksiądz wygłosi homilie; nasza wspólnota po każdej Mszy Św. będzie rozprowadzać publikacje SYCHARU,
  • o godzinie 14:00 w sali kameralnej MOK (II piętro), ul. Reymonta 33 odbędzie się wykład ks. dr. Marka Dziewieckiego:  „Bóg stworzył rodzinę i nie należy jej poprawiać”. Będzie można również nabyć książki autorstwa księdza.

Ponadto będzie można zadać pytania na kartce, które zbierzemy po każdej Mszy Św. w niedzielę, i uzyskać odpowiedź na spotkaniu o 14.00 w sali MOK.

Wielu z nas miało już okazję poznać księdza, chociażby na rekolekcjach SYCHARU w Porszewicach https://www.youtube.com/watch?v=yLTz7pj1ny0&feature=youtu.be. Przypomnę tylko, że  jest on wybitnym specjalistą od spraw małżeńskich, doktorem psychologii, a także wykładowcą psychologii i pedagogiki. Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu z księdzem, zwłaszcza że zaproponowany temat wpisuje się w obrady synodu o rodzinie.

Kronika