Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Po raz kolejny wraz z grupą modlitewną Betania modliliśmy się  za nasze rodziny w kościele pw. Św. Stanisława B.M.  W modlitwie uczestniczyli: Karolina,  Agnieszka, Asia,  Dorota, Sylwia, Bronia, Ewa, Artur.

Po modlitwie spędziliśmy czas na rozmowie przy herbacie; rozmawialiśmy m.in o wyzbyciu się chęci krytykowania i oceniania innych.

W naszym myśleniu powinna dominować  miłość, szacunek zrozumienie, wdzięczność i współczucie, troska o innych. Taka postawa daje radość, wzrastam bo wzbogacam czyjeś życie i sam się bogacę, czyli korzyść odnoszą dwie strony dająca i biorąca. Ofiarodawca zyskuje szacunek do samego siebie,  wyzwala dobrą energię, pozwala spotkać się z drugim człowiekiem stworzyć relacje.

Kronika