Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani!

W związku z trwającą przymusową izolacją od pewnego czasu komunikujemy się za pomocą  Skype’a (serdeczne podziękowania dla Jarka, który służy tu nieocenioną pomocą). Czwartego kwietnia o godzinie 19.30 odbędzie się nasze czwarte już „spotkanie”, na które serdecznie zapraszamy. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, a nie wie jak, prosimy o kontakt z Jarkiem.

W poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 19-tej odbędą się Skypowe warsztaty biblijne. Osoby, które w nich uczestniczą, prosimy o wcześniejsze przeanalizowanie materiałów od Mirka, aby praca poszła nam sprawniej.  Do zobaczenia!

Kronika