Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Ze względu na aktualną sytuację pandemii od pewnego czasu członkowie skierniewickiego ogniska WTM SYCHAR „spotykają  się” poprzez Skype’a. Dzięki pomocy naszego Jarka to się udaje, i z połączenia na połączenie przybywa nas coraz więcej. Na przedostatnim spotkaniu 18 kwietnia było nas dziesięcioro, a w poniedziałek 20 kwietnia dołączył do nas także nasz opiekun duchowy, ksiądz Grzegorz. Tego dnia analizowaliśmy i dzieliliśmy się refleksjami, które nasunęły się nam po przeczytaniu czytania z dnia – był to fragment z Ewangelii św. Jana 3, 1 – 8, opisujący rozmowę Jezusa z Nikodemem. Poza tym, że mimo utrudnień nie ustajemy w pogłębianiu relacji z Panem Bogiem i pracy nad sobą, dobrze,że  możemy się zobaczyć lub chociaż usłyszeć, zwłaszcza w aktualnych okolicznościach.

Kolejne spotkanie online planujemy w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 19.30. Serdecznie zapraszamy!

Kronika