Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Mimo wakacji  kontynuujemy nasze ogniskowe spotkania. Zapraszam wszystkich, którzy pozostali w domach w ten urlopowy czas na kolejne spotkanie, jak zwykle w trzeci poniedziałek miesiąca, czyli 20-go lipca.  Zaczynamy Mszą o godz. 18-tej, następnie przejdziemy do salki przy kościele.

Przypominam też i zachęcam do  wcześniejszego  zapoznania się z ewangelią przypadającą na dzień spotkania (Mt 12,38-42),  abyśmy mogli podzielić się naszymi refleksjami na temat tego fragmentu.

Nasze spotkania mają charakter otwarty i są dedykowane tym  osobom, które szukają wsparcia w obliczu przeżywanych trudności w małżeństwie i jednocześnie  pragną trwać w wierności  oraz pogłębiać i uzdrawiać relacje ze współmałżonkiem, nawet w sytuacjach po ludzku beznadziejnych. Zapraszamy małżonków i pojedyncze osoby z pary małżeńskiej.

Kronika