Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Już od września, bez żadnej przerwy rusza trzecia edycja naszych warsztatów biblijnych.   Jak zawsze, zaczynamy   Mszą Świętą w kościele Świętego Stanisława o godzinie 18 – tej. Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się 7 września  o godzinie 19 – tej, w salce na górze przy Kościele. Na ten moment grupa jeszcze się tworzy, pamiętajmy, że aby się zapisać, nie jest konieczne uczestnictwo w poprzednich edycjach warsztatów.

Dla przypomnienia:

Spotkania odbywają się w zamkniętej grupie.

Warunki uczestnictwa w Studium (poziom 1: ugruntowanie):
– pragnienie trwania w wierności Bogu i współmałżonkowi pomimo niewierności drugiej strony (choć przynależność do RWS nie jest wymagana);
– pragnienie umacniania się w Chrystusie i Jego słowie;
– gotowość systematycznego uczęszczania na wszystkie spotkania i wykonywania zadań domowych oraz rzetelne zapoznanie się z tematem spotkania, na którym się nie było.

Należy  zabrać ze sobą Pismo Święte i materiały formacyjne do tematu na miesiąc wrzesień (które należy przestudiować przed warsztatami), a także, jeżeli mamy taką potrzebę, coś do notowania.

 

Do zobaczenia!

Kronika