Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani! W dniach 18 – 19 września planowane są rekolekcje dla członków skierniewickiego ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR. Odbędą się one u sióstr Niepokalanek w Szymanowie, a poprowadzi je nasz opiekun duchowy, ksiądz Grzegorz Gołąb. Temat rekolekcji brzmi: „„Lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą”  Iz 40,31. Wyjeżdżamy w piątek po Mszy Świętej o godzinie 18-tej, rekolekcje kończą się w sobotę kolacją. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Przypominamy również o możliwości zapisania się na ogólnopolskie rekolekcje WTM SYCHAR, które odbędą się w następujących miejscach i terminach: Porszewice koło Łodzi – 2-4 października 2020  oraz  Góra Świętej Anny 23-25 października 2020 r..

Kronika