Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani! W najbliższy poniedziałek, 21 września odbędzie się kolejne spotkanie skierniewickiego ogniska WTM SYCHAR – będzie ono miało wyjątkowy charakter, gdyż tego dnia będziemy świętować ósme urodziny naszej wspólnoty.

Jak zawsze rozpoczniemy od uczestnictwa we Mszy Świętej o godzinie 18-tej w kościele św. Stanisława. Postarajmy się przybyć na nią jak najliczniej, aby w pierwszej kolejności podziękować Bogu za dar naszej wspólnoty i wszelkie łaski, jakimi nas  ciągle obdarowuje. Będziemy modlić się w intencji nas samych i naszych rodzin.

UWAGA! UWAGA! Od tego miesiąca zmianie ulega miejsce spotkań  Sycharków – oto „nasz” nowy adres: Al .Niepodległości 4 ( budynek CKU), wejście od ulicy Kilińskiego, sala nr 3.

Ze względu na warunki lokalowe niestety nie będzie poczęstunku, ale za to na spotkanie zostali zaproszeni ciekawi goście, między innymi ksiądz Rafał Woronowski. Zapraszamy serdecznie!

 

Kronika