Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W odpowiedzi na zaproszenie Wspólnoty Odnowy Hosanna z Parafii Matki Bożej Pocieszenia oraz wspólnoty Siloe z kościoła Cyryla i Metodego w Żyrardowie w najbliższy wtorek w Parafii Matki Bożej Pocieszenia weźmiemy udział w spotkaniu, podczas którego zaprezentujemy temat „komunikacja damsko – męska”,  poparty naszymi świadectwami. Poszczególne punkty wchodzące w skład bloku tematycznego przygotowały i przedstawią: Asia, Dorota, Justyna, Ewa. Swoje  świadectwo przedstawi  Zenon z Ogniska Warszawskiego.

Przybliżymy następujące treści:

  • różnice między mężczyzną a kobietą,
  • zasady komunikacji,
  • 5 języków miłości plus test.

Rozpoczynamy Mszą o godz. 18:00, następnie po Mszy będą wykłady a na zakończenie –  adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończymy  ok. 20:30.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Kronika