Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie  skierniewickiego ogniska WTM SYCHAR, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 15 lutego. Jak zawsze zaczniemy od Mszy w Kościele św. Stanisława o godzinie 18 – tej.

Tradycyjnie zapoznajmy się nieco wcześniej   z fragmentem Ewangelii  odczytywanym w Kościele w dniu spotkania (Mk 8,11 – 13), aby podzielić się tym, jak rozumiem to słowo, jak ono do mnie osobiście przemawia.

UWAGA! Spotkanie odbędzie się w naszym kościele św. Stanisława, rozpoczynamy o godzinie 19 – tej.

Dla przypomnienia: nasze spotkania mają charakter otwarty i są dedykowane tym  osobom, które szukają wsparcia w obliczu przeżywanych trudności w małżeństwie i jednocześnie  pragną trwać w wierności  oraz pogłębiać i uzdrawiać relacje ze współmałżonkiem, nawet w sytuacjach po ludzku beznadziejnych. Zapraszamy!

Kronika