Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W sobotę 24 lipca  Agnieszka, Dorota, Kamila, Ewa uczestniczyły w  wyjeździe do Sanktuarium Maryjnego  w Licheniu. Odbywały się tam   Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe, podczas których  przy specjalnych stoiskach Sycharu zainteresowani mogli otrzymać nasze  materiały, porozmawiać z nami,  zapoznać się ze Wspólnotą  i naszym charyzmatem.  Organizacyjnie nad całością  czuwał  Zespól LEM, a wyjazd „reprezentacji” naszej Skierniewickiej Wspólnoty był odpowiedzią na zaproszenie Sebastiana – koordynatora Zespołu,  by włączyć się w to wydarzenie. Spacerując w koszulkach sycharowych  podczas  zwiedzania Sanktuarium  – nasz wyjazd miał bowiem również wymiar pielgrzymki –  rozdawałyśmy  ulotki i broszury,  zachęcałyśmy do ratowania małżeństw w kryzysie. Zwieńczeniem dnia było spotkanie  zainteresowanych osób z naszą Wspólnotą w specjalnie do tego przeznaczonej salce; na spotkanie przyjechał do nas  również ks. Paweł,  ogólnopolski duszpasterz Sycharu.

Podczas drogi powrotnej dziękowałyśmy Panu Bogu w modlitwie za owocnie  przeżyty dzień pod opieką Matki Bożej Licheńskiej.

Dziękuję Agnieszce, Dorocie, Kamili za wspólnotowo przeżyty   czas i wszystkim, którzy łączyli się z nami modlitewnie.

Kronika