Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani!

Z wielką radością zapraszamy na wrześniowe spotkanie skierniewickiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.  Będzie wyjątkowe,  bo nasze ognisko kończy 9 lat. Z tej okazji zaprosiliśmy na nie specjalnego gościa – panią  Aleksandrę Krupę – Gołaszewską, trenerkę metody NVC – Porozumienie Bez Przemocy, która opowie nam o tym sposobie komunikacji. W najbliższym czasie pani Ola ma poprowadzić dla  chętnych z naszej wspólnoty  warsztaty z zakresu NVC. Warto posłuchać jej wystąpienia, aby zastanowić się nad własnym udziałem w warsztatach.

Msza Święta poprzedzająca nasze spotkanie    będzie odprawiana jak zawsze o godzinie 18 w Kościele Św. Stanisława w intencji wszystkich Sycharków. Po Mszy spotykamy się w siedzibie Civitas Christiana, ul.Reymonta 9. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Kronika