Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Od  3  października w Kaliszu trwają Narodowe Rekolekcje, które  są przygotowaniem do Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Nastąpi to podczas uroczystej Mszy św. w czwartek, 7 października w kaliskim narodowym sanktuarium. Eucharystii z udziałem pasterzy Kościoła katolickiego w Polsce przewodniczyć będzie abp Stanisław Gądecki – przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański.

Z uwagi na szczególne nabożeństwo do św. Józefa oraz obchodzone 30-lecie istnienia grupy Betania,  założycielka grupy w porozumieniu z księdzem Grzegorzem zorganizowała  wyjazd  do Kalisza, aby móc osobiście uczestniczyć w uroczystości zawierzenia. Święty Józef pomógł zapełnić uczestnikami cały autokar :).

W związku z tym, że wyjazd przypada  w pierwszy  czwartek miesiąca,  nie będzie po Mszy Świętej o godzinie 18-tej modlitwy w intencji rodzin, nie odbędzie się także spotkanie wspólnoty SYCHAR. Prosimy o modlitwę za osoby  jadące do Kalisza – o dobra pogodę, szczęśliwy dojazd i powrót, o dobre owoce tego wyjazdu.  Z naszego sycharowego ogniska też jedzie kilka osób, one również obiecują modlitwę za naszą wspólnotę.

Kronika