Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochane Sycharki! Zbliża się trzeci  poniedziałek miesiąca, czas naszych spotkań.  Zapraszamy na Mszę Świętą  w Kościele Św. Stanisława, która zostanie odprawiona o godzinie 19 – tej specjalnie dla członków naszej wspólnoty. Po Eucharystii zostaniemy jeszcze w kościele, aby przy opłatku złożyć sobie życzenia na nadchodzący czas Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy!

Obyśmy w przedświątecznym zabieganiu, porządkowaniu, załatwianiu mnóstwa ważnych spraw nie zapomnieli o spotkaniu z Tym, który  pierwszy ukochał człowieka i dla niego przyszedł na świat jako bezbronne dzieciątko. Niech Jezus będzie najważniejszym Gościem w te święta!

Pamiętajmy także na codzień  o słowach świętej matki Teresy z Kalkuty:

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez ciebie,
zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

Błogosławionych Świąt!

 

Kronika