Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W najbliższą sobotę 2 kwietnia odbędzie się  XVI Sympozjum Dar Życia –  ta inicjatywa to żywy pomnik Jana Pawła II i dzień świętości życia. Tym razem będzie przebiegać pod hasłem „Pójdźmy w pokoju Chrystusa”. Sympozjum rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 9 pod przewodnictwem Biskupa Wojciecha Osiala  w kościele św.  Stanisława, w czasie której będzie można złożyć deklaracje Duchowej Adopcji.  Następne przejdziemy do odnowionego Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Reymonta 33 na wykłady i panel synodalny. W programie sympozjum między innymi :

  • wykład „Rodzina i rodzinność w życiu i posłudze św. siostry Faustyny Kowalskiej” – red. Alina Petrowa – Wasilewicz
  • wykład „Rodzina i rodzinność w nauczaniu błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego”  – ks. dr Jerzy Jastrzębski

Jak zawsze nasza wspólnota będzie miała swoje stoisko z Sycharowymi materiałami. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa i pomocy w obsłudze stoiska.

Kronika