Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani! Przypominamy, że najbliższe spotkanie skierniewickiego ogniska WTM SYCHAR odbędzie się nietypowo 25 kwietnia – w ostatni poniedziałek miesiąca. Ze względu na fakt, że spotkanie przypada w oktawie Wielkanocy, planujemy je spędzić w świątecznej atmosferze, dlatego prosimy chętnych o przygotowanie na stół jakiegoś smacznego dania.

A NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA ŻYCZYMY, ABY ZMARTWYCHWSTAŁY JEZUS STANĄŁ POŚRODKU NASZEGO ŻYCIA I WYDOBYŁ NAS Z NASZYCH GROBÓW, UCZYNIŁ NAS NOWYMI, ROZŚWIETLONYMI JEGO BLASKIEM, WYPEŁNIONYMI JEGO DUCHEM, ROZPALONYMI PRAGNIENIEM PODĄŻANIA ZA NIM I POCIĄGANIA KU NIEMU NAPOTYKANYCH LUDZI. NIECH PRZEBITE RĘCE NASZEGO PANA KAŻDEGO DNIA NAM BŁOGOSŁAWIĄ!

Kronika