Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W sobotę 18 czerwca nasza wspólnota została zaproszona do trwania na adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, a także poprowadzenia rozważań w kościele św. Stanisława. Było to jednocześnie włączenie się w wydarzenie organizowane w naszym mieście „Dobro jest w nas”.

Rozważania przygotowała i poprowadziła nasza liderka Ewa. Modliliśmy się za osoby które podjęły posługę ewangelizacyjną w tym wydarzeniu, ale również za nas samych, prosząc, by Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie objawił nam, do jakiej posługi nas powołuje. Wzywaliśmy również Ducha Świętego, prosząc, by wspomagał nas w wypełnianiu woli Bożej w naszym życiu.

Pomimo gorącego dnia Pan Jezus zgromadził przed swoim Utajonym Obliczem 11 Sycharenek. 🙂

Kronika