Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W niedzielę 21 sierpnia 4-osobowa delegacja naszego skierniewickiego ogniska WTM SYCHAR (Agnieszka, Dorota, Asia i Michał) uczestniczyła w Niedzieli z Sycharem w Aleksandrowie Łódzkim. Proboszcz tamtejszej parafii pod wezwaniem Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała zaprosił przedstawicieli zespołu LEM do zaprezentowania wspólnoty SYCHAR i składania świadectw. Alicja, Sebastian i Artur ze Śląska przyjechali do Aleksandrowa ze swoim stoiskiem i materiałami SYCHARU – ulotkami, książkami i innymi gadżetami, na każdej Mszy Świętej składali także swoje świadectwo. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w tej inicjatywie i udało się skompletować całkiem sporą ekipę skierniewickich Sycharków, którzy wsparli to przedsięwzięcie swoją obecnością, rozdawaniem ulotek, rozmowami z zainteresowanymi osobami. Chwała Panu!

Kronika