Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W dniu 4 września w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa na Widoku odbędzie się piknik rodzinny dla członków parafii. Jako że część naszych Sycharków to również parafianie tego kościoła, nasza wspólnota została zaproszona do udziału w pikniku. Plan wydarzenia:

  • Msza Święta o godzinie 12-tej, a po niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem
  • od godziny 13.15 oficjalne powitanie na placu między kościołem a szkołą – w programie niedzielna zupa, słodki poczęstunek, gry i zabawy prowadzone przez wodzireja
  • zakończenie około godziny 15.15

Nasza wspólnota będzie miała wystawione swoje stoisko – przyjedzie do nas ze wsparciem Sebastian z zespołu LEM ze Śląska ze swoim namiotem. Będzie to okazja do zareklamowania naszej wspólnoty, rozmów z uczestnikami pikniku. Bardzo zachęcamy do udziału.

Kronika