Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W pierwszą niedzielę września z inicjatywy Agnieszki członkowie naszego ogniska WTM SYCHAR zostali zaproszeni do udziału w pikniku rodzinnym zorganizowanym dla parafian kościoła pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skierniewicach. Mogliśmy zaprezentować tam naszą wspólnotę, w czym bardzo wsparł nas Sebastian z Żor, który przyjechał ze swoim namiotem i materiałami SYCHARU. Dzięki niemu byliśmy bardziej widoczni. Swoim wsparciem i obecnością posłużyli: Agnieszka, Beata, Dorota, Ewa, Magda i Michał. Dziękujemy szczególnie Agnieszce za sprawną organizację całego przedsięwzięcia, a także wszystkim, którzy włączyli się w to wydarzenie w jakikolwiek sposób: osobiście i duchowo. Módlmy się, aby nasza posługa przyniosła dobre owoce!

Kronika