Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W poniedziałek 19-go grudnia odbyło się nasze przedświąteczne spotkanie.

Pierwsza część spotkania przeznaczona była na sprawy organizacyjne i dotyczyła ważnego wydarzenia w naszym Ognisku. Mianowicie Ewa zakończyła dziesięcioletnią posługę lidera; podziękowała w związku z tym wszystkim członkom skierniewickiego ogniska za współudział w budowaniu wspólnoty, a Dorotce, która z dniem 1 stycznia 2023r. będzie jej następczynią – za podjęcie tego odpowiedzialnego zadania.

Dalsza część spotkania przebiegła w świątecznej atmosferze; wypełniły ją wzajemne życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz kolędowanie. Były też prezenty od Mikołaja.

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie już w Nowym Roku – 16-go stycznia.

Kronika