Ognisko Skierniewice – Parafia Św. Stanisława, ul. Św. Stanisława 1

Parafia
Ognisko funkcjonuje przy parafii św. Stanisława B.M. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Grzegorz Gołąb. Zapraszamy na spotkania:
w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, o godz. 19:00 spotkanie w siedzibie Civitas Christiana, ul Reymonta 9 (naprzeciwko Galerii Dekada) oraz w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza, po Mszy modlitwa za rodziny przed Najświętszym Sakramentem, po modlitwie spotkanie w salce na górze przy kościele.
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W trzeci poniedziałek stycznia odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie naszego skierniewickiego ogniska – uczestniczyło w nim 13 osób.

W podziękowaniu za 10 lat pełnienia posługi lidera w naszej wspólnocie Ewa otrzymała piękny bukiet róż i gorące brawa. W jej intencji zamówiliśmy również Mszę Świętą, która zostanie odprawiona w dniu 25 maja o godzinie 18 – tej w kościele św. Stanisława. Dziękujemy!!!!

Planujemy zorganizować zabawę karnawałową. Szczegóły wkrótce.

Dwie osoby z naszego ogniska uczestniczyły w Ogólnopolskiej Małżeńskiej Krucjacie Różańcowej, zorganizowanej w Niepokalanowie z 7 na 8 stycznia.

W ostatni weekend stycznia w Miasteczku Krwi Chrystusa odbędą się warsztaty na temat przemocy dla członków naszej wspólnoty.

Pozostała część spotkania została poświęcona omawianiu ważnych spraw ogniskowych.

W tym miesiącu modlimy się intensywnie o jedność w naszej wspólnocie oraz aby wypełniała się w niej wola Boża.

Kronika